Найперший день

- Матусю, а сьогодні перше вересня? - Так, Настюшо! - Ура, а ти мене до школи вестимеш? - Ну, звісно! - А зі мною навчатимешся? - Ні. У школі діти самі навчаються, без мам і тат. - Ні... Я так не бажаю... Перший день буде зовсім коротким. Після врочистої лінійки малюків вишикує парами їхня перша вчителька, і вони вирушать до класу. Іноді першого дня відбувається екскурсія школою, щоб першачкам стало зрозуміло: ось їдальня, ось туалет, ось розташовується твій клас, а це — тс-с-с-с, кабінет директора.
Перший урок — це знайомство: зі школою, із учителем — отаке захоплююче введення до Країни Знань. Усім дітям найчастіше це подобається, і вони не встигають засумувати за батьками. Заберіть дитину рано навіть якщо у вашій школі є група продовженого дня, нехай у свій перший шкільний день малюк повернеться додому відразу після тих двох-трьох уроків, якими для нього відкривається шкільне життя. Нових вражень і позитивних емоцій йому вистачить надовго.
Про що потрібно запитати дитину в її перший шкільний день? • Як звати твою вчительку? • Як звати твого сусіда (сусідку) по парті? • Що нового ти дізнався сьогодні в школі? • Що тобі було незрозуміло? (Якщо зможете, то поясніть дитині самі, а якщо ні — не забудьте повідомити про це вчительку.) • З ким зі своїх однокласників ти вже познайомився? » Які уроки у вас були? Чи було тобі цікаво? • Попросіть дитину переказати стисло те, про що їй розповідали на уроці.
Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.