ЕД-ЕРА - онлайн освіта

Недискримінаційний підхід у навчанні

Онлайн курс знайомить з недискримінаційним толерантним викладанням. Курс безкоштовний

Вебінари порталу "На урок" з 15 по 19 жовтня

17 жовтня 18:00 "Створення хронік на уроках: інструменти та можливості"

Наталія Кривко розкаже протаймлайни (хроніки), які можна використовувати на будь-яких уроках. Основний акцент буде зроблено на сервісах, де можна створити якісні стрічки часу.

Зареєструватись на вебінар

19 жовтня 18:00 "Стем у новій українській початковій школі"

Олександр Козленко розкаже про інтеграцію предметів та видів діяльності, яку прийнято називати STEM-освітою, в сучасній українській освіті в цілому і в початковій школі зокрема. Додатково буде продемонстровано приклади міні-проектів, елементи дослідницької діяльності та дослідів.

Зареєструватись на вебінар

вебінари порталу "На урок" з 24 по 30 вересня

24 вересня 18:00
Ефективне запам'ятовування: інструменти і можливостіТетяна Бондаррозгляне теоретичні тапрактичні інструменти запам’ятовування, які можна реально використовувати у навчальному процесі.

Зареєструватись на вебінар


26 вересня 18:00
Дудлінг як ефективний засіб розвитку креативності учнівАнна Сокурподілиться секретами особливостями сучасного освітнього методу, який розвиває візуальне сприйняття довколишнього світу, а також допомагає краще сприймати інформацію та засвоювати знання.

Зареєструватись на вебінар


29 вересня з 9:30
Всеукраїнська інтернет-конференція «На Урок»«Сучасні освітні тенденції: медіаграмотність та критичне мислення»Мета інтернет-конференції – привернути увагу вчителів України до вкрай важливих освітніх питань – медіаграмотності та критичного мислення школярів і педагогів. Ці навички є ключовими у житті людини ХХІ століття. Скористайтеся можливістю стати частиною прогресивної спільноти вчителів, поспілкуватися з експертами-практиками, прослухати цікаві доповіді та обговорити їх у колі однодумців.

Зареєструватись на конференцію


Традиційно, реєстрація, перегляд, цінні практичні матеріали, поради, натхнення – безкоштовні. Також ви можете замовити свідоцтва про перегляд кожного з вебінарів.

Сплануйте свій час, аби встигнути на трансляції!

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.