Нарада –семінар голів батьківських комітетів закладів освіти Києво-Святошинського району


Галерея "Семінар батьків"

18 січня 2018 року у Вишнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулався нарада-практикум батьківських комітетів закладів освіти Києво-Святошинського району з теми «В єдності всіх зусиль – наша сила! Спільна робота педагогічного колективу та батьківської громадськості. Роль громадських організацій у підготовці та проведенні заходів з патріотичного виховання учнівської молоді».

Семінар розпочався привітанням родинного хору «Вишневий дзвін», до складу якого входять батьки, бабусі та прабабусі учнів школи. Потім до привітань приєдналася директор закладу освіти Пашинська Тетяна Анатоліївна. Також у своєму виступі керівник зазначила, що діяльність батьків та педагогів у інтересах дитини є успішною лише в тому випадку коли вони стануть союзниками. Для школи важливо встановити партнерські відносини з сім’єю кожного учня, створити атмосферу взаємопідтримки та спільності інтересів. Згодом досвідом співпраці з батьками поділилася вчитель початкових класів Олійник Валентина Володимирівна. Педагог розповіла про різноманітні форми спільної діяльності учителя, батьків та учнів.

У ході семінару, окрім того було окреслено напрями співпраці громадськими організаціями. Заступник директора з НВР Бойко Т.П. розповіла про волонтерський рух у школі. Вчитель початкових класів Олійник В.В. ознайомила присутніх з роботою учнівського колективу щодо проекту «Let's do it, Ukraine» та системного сортуванням відходів. Про формування здорового способу життя розповів лікар-психіатр-нарколог Кирпи чек Г.М. На семінарі також було порушено проблему насильства у родині. Огляд ознак-сигналів насильства, рекомендації щодо виявлення таких сімей запропонували присутнім психолог школи Матійчук І.В. та соціальний педагог Ніколайчук О.В. Потім зі словом звернувся голова Києво-Святошинської районної асоціації батьків школярів.

Підсумки семінару підвела завідуюча районним методичним центром Лахтадир Лариса Іванівна.

Кiлькiсть переглядiв: 14

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.