Семінар МОН

Галерея "Семінар МОН"

23 січня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань формування культури здорового харчування учнів нової української школи «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти: Проект «3 молочні продукти на день» - результати та перспективи». В обговоренні цього важливого питання взяли участь представники Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, які вже понад 5 років підтримують ініціативи щодо підвищення обізнаності учнів, батьків та вчителів з питань раціонального харчування, свідомого споживання та здорового способу життя через впровадження проекту «Три молочні продукти на день».

Обговорення досягнень багаторічної роботи серед педагогів – вчителів, керівників шкіл відбулось навколо таких важливих тем, як створення сприятливого середовища для учнів та батьків у закладах. Результатами стала щоденна робота з учнями, проекти та уроки, що спрямовані на виховання свідомого ставлення до харчування та способу життя. Вчителі та керівники закладів освіти представили результати впровадження уроків та заходів з питань здорового харчування, формування відповідального споживання та вміння здійснювати якісний вибір. Уроки, конкурси, вікторини, шкільні проекти, незалежне тестування продукції – все це форми впровадження тематики здорового харчування та споживчої освіти у школах. У Вишнівській ЗОШ №2 вже багато років впроваджується курс «Основи споживчих знань», на основі уроків відбуваються конкурси та фестивалі, що присвячені формуванню споживчої культури, проводиться просвітницька робота з батьками. Педагоги висловили побажання продовжувати таке партнерство між виробниками молочних продуктів та школами, щоб зміцнювати культуру здорового харчування дітей, починаючи з молодшого шкільного віку.

Підсумовуючи обговорення, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, академікВалерій Биковзазначив: «молоді українці та їхні батьки мають жити та розвиватись у здоровому середовищі, зокрема, вміти робити свій споживчий вибір на користь якісної продукції, орієнтуватись у відкритому середовищі та широкому полі інформації. У цьому сенсі зв'язок освіти та виробництва є неоціненним». Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 від Міністерства освіти і науки України отримала подяку за співпрацю.

За матеріалами з сайту http://iitlt.gov.ua/info/news/proekti/kultura-zdorovogo-kharchuvannya-u-zmisti-shkilnoyi-osvity-vyrobnyky-pidtrymaly-formuvannya-kultury-z/

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.