Наші традиції

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ

Школа як велика сім’я і серед колективу ми шануємо один одного та пам’ятаємо дні народження, а особливо приємні слова звучать ювілярам.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.


НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий концерт , після якого розважаються на дискотеці. А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ВЕСНИ

Коли минають зимоі холоди приходить нове почуття, почуття нового життя. Наші учні всім серцем готують свято весни, щоб привітати з Міжнародним жіночим днем всіх жінок викладацького колективу. А що може бути дорожче за теплі слова, за щиру пісню, ласкаву посмішку...(фото тут)

СВЯТКУВАННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ

Щороку уся Україна відзначає знаменний день – День народження Великого Кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Пам`ять про поета не згасає з роками. 9 березня кожен українець згадує пророчі слова батька українського народу і відкриває для себе нові істини. Учні нашої школи також долучаються до свята вшанування пам`яті Великому Кобзареві. 9 березня, ми беремо участь в урочистій ході до пам`ятника поету по вулиці Київській. Учні прикрашають стіни школи постерами, присвяченими життю і творчості Траса Григоровича. До цього залучені учні 5 – 11 класів. Порадою для усіх учнів стали слова поета: «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь».

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

ЗАХОДИ ПОПУЛІЗАЦІЇ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

Весь навчальний рік пронизаний різними заходами, на яких вчителі та учні обговорюють різні методи, як жити зберігаючи здоров’я з юнацьких літ. Так, наприклад, проводять уроки, на яких вчать обрати якісне і здорове харчування (фото уроку), проводяться спортивні рухливі ігри (фото), тощо...Жити здоровим життям - наші незмінні традиції.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.