Дивосвіт петриківки

Саме такою назвою означили виставку, приурочену шостій річниці внесення петриківського розпису, як феномену українського орнаментального народного мистецтва, до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, вихованці гуртка «Чарівна петриківка».

Диво-квіти, жар-птиці, а ще українські обійстя, баскі коні, гордовиті півні, милі кошенята, білясті ягнята, легкокрилі метелики в обрамленні яскравого петриківського буйнотрав’я – ось образи картин юних майстрів петриківського розпису.

У своїх роботах вихованці Ольги Олександрівни Максименко, керівника гуртка, не оминули увагою і тему «Права дитини». Школа й дім, родина й друзі, навчання й дозвілля, розвиток і здоров’я – такі доленосні острівці в бурхливому океані людського життя по-новому, по-петриківськи, постають на малюнках малих українчиків.

Світ дитини і світ довкола, гармонія людини із собою і оточенням, краса стосунків і краса природи – усе суще й вічне оживає під вправними пензлями талановитих спадкоємців традицій українського народного малярства.

/Files/images/2019-2020/петр11.jpg

МЕРЕЖА гурткової роботи у 2019-20н.р.

За рахунок шкільного компоненту
Горобець Г.М. «Стежинками мистецтва слова»
Хіврич О.В. «Логічна мозаїка»
Снозова Т.В. Англійська мова
Снозова Т.В. Німецька мова
Литвин Л.М. Писанкарство
Штайєр О.В. М’яка іграшка
Завадецька О.Г. Волейбол
Матійчук І.В. Театральна студія «Пігмаліон»
Гуртки, що проводять орендарі
Кочеткова В.Г. Танцювальний колектив «Любавушка»
Ходак Д.Д. Тхеквондо
Грабарчук Я.І. Настільний теніс

Детальну інформацію можна отримати у керівників гуртків

Р О З К Л А Д Р О Б О Т И Г У Р Т К І В

від Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва на 2017 – 2018 навчальний рік.

№ з.п Назва гуртка Прізвище, ім’я, по батькові понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота неділя
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 Петриківський розпис Максименко Ольга Олександрівна 10.50-11.35 11.45-12.30 12.40-13.25 13.30-14.15 10.50-11.35 11.45-12.30 12.40-13.25 13.30-14.15 10.50-11.35 11.45-12.30 12.40-13.25 13.30-14.15 10.50-11.35 11.45-12.30 12.40-13.25 13.30-14.15
2 Англійська мова Гуменна Ірина Степанівна 17.00-17.45 17.50-18.35 18.45-19.30 19.35-20.20 17.00-17.45 17.50-18.35 18.45-19.30 19.35-20.20
3 Туристсько-краєзнавчий Гавриленко Анна Сергіївна 17.30-18.15 18.20-19.05 10.00-10.45 10.50-11.35 11.40-12.25 12.30-13.15
4 Бісероплетіння Гулей Альона Василівна 14.20-15.05 15.10-15.55 16.00-16.45 16.50-17.35 16.55-17.40 17.45-18.30
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.